POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Jubileusze, imprezy okolicznościowe

film & zdjęcia

(pakiet łączony)

 

Jubileusze, imprezy okolicznościowe - pakiet łączony

film + zdjęcia

  • materiał filmowy oraz fotograficzny z przyjęcia
  • 200 zdjęć po obróbce graficznej
  • sesja fotograficzna na początku imprezy
  • zmontowany film 35 minutowy w jakości Full HD
  • teledysk filmowy
  • zdjęcia udostępnione on-line
  • pendrive z filmem
  • foto-studio*

Piękno chwili

Film + zdjęcia

Tworząc materiał zwracamy uwagę na detale. Zapisujemy w kadrach to, co na pierwszy rzut oka jest niezauważalne i staramy się na bieżąco chwytać najważniejsze momenty oraz emocje jakie towarzyszą podczas tego dnia. 

Fotografie

200 zdjęć poddanych obróbce

Nie mamy sztywnych ram, co do ilości oddawanych zdjęć. To przebieg imprezy za nią odpowiada. Wszystkie zdjęcia  poddajemy profesjonalnej obróbce graficznej, aby nadać im wyjątkowego klimatu. Będzie co wspominać!

Zapozuj nam

Sesja fotograficzna

Na początku imprezy zapraszamy jubilata do indywidualnej sesji fotograficznej w ogrodzie lub na sali/klubie. Zdjęcia w idealny sposób wprowadzą Was w klimat przyjęcia.

Aspekty techniczne

Materiał filmowy

Przygotujemy dla Was około 35 minutowy film w jakości Full HD opowiadający o przyjęciu.  Zadba o to kreatywny operator  filmowy, który stworzy nowoczesny, a zarazem pełen emocji film.

Najpiękniejsze momenty w skrócie

Teledysk

Teledysk to kilkuminutowy skrót z imprezy, ukazany w dynamicznej formie. Filmowa narracja wydarzeń bez ingerencji w ich przebieg.

Proste udostępnianie zdjęć

Prywatna galeria on-line

Wiemy ile trudności może sprawić udostępnianie bliskim dużej ilości fotografii. Z łatwością rozwiążemy ten problem. Umieścimy Wasze zdjęcia w prywatnej galerii na naszej stronie, zabezpieczymy ją hasłem i wyślecie link do wszystkich tych, którzy z niecierpliwością będą czekać na fotorelację z Waszego dnia.

Z uśmiechem

Foto-studio

Dodatkowo możecie zamówić u nas wyjątkową atrakcję dla uczestników imprezy jaką jest studio fotograficzne. Tło dopasowane do okazji, tabliczki z napisami i gadżety. Dobra zabawa gwarantowana!